Kogel Mogel 3 – film fabularny w telewizji internetowej

Jesteś fanem dobrego kina? Postaw na telewizję internetową! Oglądaj ulubione filmy, w tym także Kogel Mogel 3 film, bez limitów i reklam. Wybierz ulubiony pakiet i ciesz się domowym kinem w wysokiej jakości!

Kogel Mogel 3, czyli kontynuacja komedii obyczajowej z 1988 roku

Kogel Mogel 3 – premiera tego filmu była prawdziwym wydarzeniem w polskiej kinematografii. Ciąg dalszy przygód bohaterów znanych z komedii obyczajowej z 1988 roku Kogel Mogel wyreżyserował Kordian Piwowarski (reżyser ten był jeszcze dzieckiem w czasach gdy na topie była pierwsza część filmu Kogel Mogel), a scenariusz do obrazu napisała Ilona Łepkowska. Kogel Mogel 3 film wyprodukował MTL Maxfilm, komedia trwa około 100 minut. Zdjęcia do filmu Kogel Mogel 3 kręcono między innymi w Saskim Parku w Warszawie, wykorzystano w nim obrazy autorstwa polskich projektantek graficznych – Magdaleny Krajewskiej-Ferenc oraz Eweliny Buni.

W Kogel Mogel 3 film ponownie spotkamy się z dyrektorką szkoły w Brzózkach – Katarzyną Solską, a także z rodziną Wolańskich, w produkcji znajdziemy wiele różnych nawiązań do poprzednich części. Główna bohaterka nadal mieszka we wsi Brzózki, gdy do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin. Dorosły już chłopak ma pomysł na biznes i chce założyć własną dyskotekę. Jak się okazuje jednak dyskoteka to jedynie przykrywka dla nielegalnych biznesów, co stanie się źródłem wielu problemów. Tymczasem w rodzinie Wolańskich, podczas gdy Wolańska (w tej roli wystąpiła Ewa Kasprzyk) wydaje kontrowersyjną książkę poruszającą tematy sexcouchingu, jej mąż oraz córka (w ich role wcielili się Zdzisław Wardejn oraz Aleksandra Hamkało) uciekają z domu i postanawiają ruszyć razem w nieznane.

Kogel Mogel 3 – film z gwiazdorską obsadą

Główne role w Kogel Mogel 3 zagrali: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk oraz Nikolem Rozbicki. Aktorzy wcielili się w znanych z poprzednich części komedii bohaterów. Niestety w obsadzie zabrakło nieżyjących już: Jerzego Turka, Dariusza Siatkowskiego oraz Małgorzaty Lorentowicz, ale za to w Kogel Mogel 3 możemy zobaczyć całą plejadę innych polskich aktorów, w tym między innymi Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Wiktora Zborowskiego, a także Macieja Zakościelnego.

Kogel Mogel 3 – film obejrzysz w telewizji internetowej

W kwietniu 2020 Ilona Łepkowska skończyła pisać scenariusz do kolejnej, czwartej już części filmu Kogel Mogel. To ostatnia z planowanych części serii. Gdzie można obejrzeć Kogel Mogel 3? Najlepszym miejscem dla kinomaniaków jest telewizja internetowa. Kogel Mogel 3 film jest dostępny online między innymi w serwisie VOD player.pl, a także w należącej do Cyfrowego Polsatu Telewizji Internetowej IPLA. Kogel Mogel 3 znajdziemy także w katalogu filmów i seriali online Showmovies.

Załóż konto w telewizji internetowej i bądź na bieżąco z filmowymi nowościami oraz kultowymi produkcjami sprzed lat. Wystarczy telewizor, komputer lub konsola, by oglądać ulubione filmy bez limitów i reklam, o każdej porze i z dowolnego miejsca!