Opinie o PolsatboxGo

PolsatBoxGo to nowy serwis zawierający seriale, filmy i programy telewizyjne. Grupa Polsat zdecydowała się na jego uruchomienie w sierpniu 2021 i zastąpi on dotychczasowy serwis Ipla.

PolsatBoxGo – komentarze

W opinii większości komentatorów świata mediów powstanie PolsatBoxGo jest właściwą odpowiedzią grupy Polsat na rosnący wśród wielu widzów trend – oglądania tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez Internet. Coraz większa grupa użytkowników laptopów, tabletów czy smartfonów, decyduje się skorzystać z dostępnego już praktycznie wszędzie i stabilnego Internetu i zamiast oglądać swoje ulubione kanały w telewizorze, robi to z wykorzystaniem na przykład tabletu. Jednocześnie użytkownicy niechętnie decydują się na podpisywanie dwuletnich umów, które wiążą ich z danym operatorem na długi czas. PolsatBoxGo oferuje większą elastyczność, możliwość spersonalizowania oferty programowej oraz mobilność. W opinii samych użytkowników taki model biznesowy jest dla nich dużo korzystniejszy. Umowa jest „podpisywana” de facto na miesiąc i wystarczy miesiąc, aby ją wypowiedzieć. Wszystko, co musimy zrobić, to nie zapłacić za następny miesiąc, a aplikacja automatycznie odetnie nam dostęp do usług. Aby wznowić korzystanie z usług serwisu, wystarczy po prostu ponownie dokonać przelewu.

PolsatBoxGo – co znajdziemy w serwisie?

PolsatBoxGo ma działać jak klasyczny serwis, w którym znajdziemy dowolne treści od różnych nadawców. W serwisie dostępne są kanały grupy HBO, Polsatu, Telewizji Polskiej, a także kanały Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon. AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel, czy kanały sportowe jak Eleven Sports i Canal Sport. Oprócz tego widzowie mają dostęp do bibliotek filmowych i serialowych. W nich znajdzie najnowsze seriale, takie, które jeszcze nie miały swojej premiery w telewizji, a także starsze produkcje nawet sprzed kilkunastu lat. W zależności od wybranego pakietu może to być od kilkudziesięciu do kilkuset pozycji filmowych i serialowych.

Pakiety dostępne są w przystępnych cenach od 25 do 50 złotych za miesiąc. Można je wykupić pojedynczo lub łączyć w zależności od naszych realnych potrzeb. Pakiety podzielone są na klasyczne filmowe oraz sportowy i nawet zaprojektowany pod kątem potrzeb Polonii. Dostęp do serwisu jest możliwy za pośrednictwem aplikacji, którą znajdziemy na przykład w sklepie App Gallery lub Google Play, lub też z wykorzystaniem telewizora inteligentnego Smart.