„Psy 3. W imię zasad”, czyli kontynuacja kultowej polskiej serii. Gdzie oglądać już dziś?

Czy po ponad dwudziestu latach, powrót do oryginału i kontynuowanie serii „Psy” było dobrym pomysłem? Czy reżyser, aktorzy i cała reszta twórców filmu „Psy 3”, zdołali dorównać klasykowi sprzed lat? Dowiedz się gdzie oglądać „Psy 3” online.

O czym opowiada całkiem nowa historia w „Psach 3”?

Powrócili Władysław Pasikowski w roli scenarzysty i reżysera oraz znane nam już nazwiska z pierwszych części, takie jak Bogusław Linda, Cezary Pazura czy Artur Żmijewski. Historia głównego bohatera Franza Maurera, rozpoczyna się gdy po wielu latach wychodzi z więzienia i musi poradzić sobie w nowej rzeczywistości, w jakiej Polska się znalazła. Jest to niezaprzeczalna kontynuacja losów głównego bohatera z wcześniejszych części. Niektóre postacie zmieniły się przez lata i obrały nowe ścieżki życia, inne pozostały bez zmian. Jednak cała historia jest ciągła względem oryginalnych części, co na pewno jest dużym plusem. Obsada „Psów” 3 jest niezaprzeczalnie wyborna i praktycznie każdy aktor stanął na wysokości zadania. I znane nam już postacie i całkiem nowe, wpasowują się idealnie w charakter filmu i nie zawodzą. Jest to na pewno lżejszy film niż jego poprzednicy, nie znaczy to jednak, że nie pojawia się tak szybka akcja i przemoc, które są tak istotne dla całości serii. Film nie jest tak bardzo wulgarny i bezpośredni, jakiego oczekiwało wielu miłośników serii, nadrabia jednak w innych aspektach. Nie zawiedziemy się, jeżeli chodzi o humorystyczną część całego filmu, ponieważ sarkastyczne i inteligentne wypowiedzi pojawiają się tam regularnie. Jeżeli chodzi o „Psy 3. W imię zasad” zdania polskiej widowni są mocno podzielone, niektórzy uważają, że seria powinna skończyć się na drugiej części, a teraźniejsza wersja nie dorównuje oryginałowi i nie powinna być nagrana. Inni jednak uważają całkowicie przeciwnie, że jest to idealne ukoronowanie serii, znaleźli wszystko, czego potrzebowali i nie czują niedosytu.

Gdzie bezpiecznie oglądać ostatnią część „Psów”?

Odpowiedzią na to, gdzie znaleźć „Psy 3” online jest oczywiście Internet. Legalna telewizja internetowa oferuje dostęp do tej części serii, ale często również do poprzednich filmów, by móc w całości przeżyć cała historię Franza Maurera. Dzięki oglądaniu online, mamy możliwość odwiedzenia oglądnięcia tej kultowej serii od początku do końca i jeszcze raz nacieszyć się jej niepowtarzalnym charakterem i stylem.

Dlaczego zwykła telewizja przegrywa z telewizją internetową?

Od kiedy Internet stał się powszechny dla wszystkich i w naszych czasach większość osób ma do niego prosty dostęp, wpływ i ważność telewizji w życiu codziennym ludzi gwałtownie spada. W XXI wieku większość ludzi w różnym wieku postawieni przed wyborem między Internetem, a telewizją, wybraliby to pierwsze. Sieć internetowa pozwala nam na oglądanie filmów i seriali, o dowolnej porze dnia i nocy. Sami wybieramy, co oglądamy, z kim i kiedy. Jest to niesamowicie wygodne i praktyczne. W ciągu paru minut możemy dostać dostęp, do praktycznie wszystkich pozycji kinowych, które nas interesują i to jeszcze bez limitów. Dzięki temu możemy wracać i odświeżać sobie takie pozycje jak np. „Psy 3”. Dostosowujemy seanse do nas, nie na odwrót jak to bywało we wcześniejszych latach, gdzie filmy puszczane były jedynie w telewizji czy kinie.