Świat medycyny bliżej niż myślałeś!

Rozpoczęły się wakacje i nie wiesz, co zrobić z wolnym czasem? Twoje ulubione seriale zakończyły sezony i na wznowienie trzeba czekać dwa miesiące? Lubisz produkcje o medycynie? Widziałeś niemalże wszystkie odcinki „Doktora House’a”? Mamy doskonałą propozycję dla ciebie!

„The Good Doctor” – czy warto oglądać?

The Good Doctor” to opowieść o młodym lekarzu, który cierpi na zespół sawanta oraz spektrum autyzmu. Pomimo tego otrzymuje on posadę chirurga w prestiżowej amerykańskiej klinice. Musi się tam mierzyć z silną marginalizacją społeczną, odrzuceniem oraz brakiem akceptacji. Podejmuje więc walkę z samym sobą oraz z własnym otoczeniem. Ciężką pracą, wiedzą i umiejętnościami pragnie udowodnić, że nie znalazł się tam przypadkowo i że jest doskonałym chirurgiem. Samodzielnie rozwiązuje trudne zagadki medyczne i stawia czoło przypadkom, przy których jego koledzy polegli. Młodemu lekarzowi nie można odmówić specyficznego sposobu postrzegania świata i zachowania, ale z pewnością to niezwykle utalentowana i silna psychicznie postać.

W rolę Shaun’a Murphy’iego, głównego bohatera serialu, wcielił się Freddie Highmore. To aktor znany z produkcji takich jak: „Charlie i fabryka czekolady”, „Artur i Minimki” oraz „Marzyciel”. Producentami produkcji są: Daniel Dae Kim oraz David Shore. Ci uczestniczyli w tworzeniu „Zagubionych” i „Doktora House’a”. Taka obsada wprost musiała zwiastować sukces!

Rzeczywiście serial zyskał ogromną popularność na całym świecie. Każdy z jego sezonów oglądają miliony widzów i nic nie wskazuje na to, aby transmisja szybko miała się zakończyć. Popularność oraz kasowość produkcji sprawiły, że jest ona porównywana z „Doktorem House’em”.

Gdzie można znaleźć „Dobrego lekarza”?

Ten doskonały serial dramatyczny o tematyce medycznej można znaleźć na kanale AXN. Jeśli nie mamy do niego dostępu w tradycyjnej telewizji z powodzeniem znajdziemy go w legalnej telewizji internetowej „Ipla.tv”. To ogromna platforma, gdzie możemy obejrzeć liczne produkcje filmowe dla osób w każdym wieku. Na serwerach serwisu znajdziemy również seriale, programy telewizyjne oraz transmisje na żywo z najważniejszych w kraju i na świecie wydarzeń sportowych, kulturalnych i politycznych.

Większość materiałów w serwisie dostępnych jest bezpłatnie, ale IPLĘ można oglądać także w trybie „telewizji na żądanie”, poprzez wykupienie jednorazowego dostępu lub jednego z licznych personalizowanych pakietów filmowych. Każdy z nich można testować bezpłatnie przez okres dwóch tygodni, co daje pewność, że wydane pieniądze zostaną dobrze spożytkowane.

Dla wygody swoich odbiorców, Ipla.tv udostępniła bezpłatną aplikacje mobilną, poprzez którą ulubione filmy i seriale obejrzymy na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie.

„The Good Doctor” to serial warty uwagi. Jest doskonałą opcją na pochmurne dni i długie wakacyjne wieczory. Gwarantujemy, że ta produkcja jest tak dobra, iż nie będziesz chciał skończyć jej oglądać! To opcja nie tylko dla miłośników medycyny!